Close
Type at least 1 character to search
Detail objektiuv fotoaparátu.

Fotografické služby / reklamní a produktové focení / fashion focení / business a lifestylová fotografie

Stěžejní součástí reklamní kampaně, webových stránek nebo jiného vizuálu jsou kvalitní fotografie. A to ať už jde o fotografie vašich produktů, zaměstnanců, kteří vaši firmu reprezentují, nebo ilustrační fotografie, které symbolizují filozofii vaší firmy. Rádi vám poskytneme služby našeho profesionálního fotostudia JanWphotography s více jak 20letou praxí na reklamní, lifestylové a produktové focení, business a profesní fotografie managementu nebo zaměstnanců, případně fotodokumentaci vašich eventů, včetně následné post-produkce.

 

Proč jsou kvalitní fotografie na webových stránkách i sociálních sítích nepostradatelné?

Při tvorbě vaší online prezentace se pravděpodobně soustředíte na obsah, SEO a design, ale myslíte i na obrázky? Přitom kvalitní fotografie mohou být tím rozdílem, který promění vaše webové stránky z průměrných na vynikající. Zde jsou důvody, proč by kvalitní snímky na vašich webových stránkách měly být:

📌 První dojem: Obrázky jsou první věc, kterou návštěvníci vašich stránek vidí. Kvalitní fotografie okamžitě přitahují pozornost a vytvářejí pozitivní dojem o vaší značce.

📌 Důvěryhodnost: Profesionální a esteticky příjemné fotografie přispívají k důvěryhodnosti vaší značky. Lidé mají tendenci více věřit firmám, které prezentují své produkty a služby pomocí kvalitních obrázků.

📌 Správná póza a kompozice: V rámci portrétních fotografiích je velmi důležitá také vhodná póza, aby snímky reflektovaly pozitivní a profesionální image. Špatná póza a gesta mohou totiž podprahově vysílat negativní signály, jako je například nedůvěryhodnost, arogance nebo neochota, což může potenciálního klienta odradit. Například skloněná hlava může působit uzavřeně nebo odmítavě, zvednutá brada působí agresivně.

📌 Zlepšení prodeje: Kvalitní fotografie mohou mít přímý vliv na konverze. Dobře zpracované obrázky lépe prezentují vaše produkty nebo služby a přimějí návštěvníky k akci.

📌 Zvýšení angažovanosti: Lidé obecně lépe reagují na vizuální obsah než na ten textový. Kvalitní fotografie tak mohou zvýšit angažovanost uživatelů a zvýšit dobu strávenou na vašich sociálních sítích nebo webových stránek.

📌 Odlišení se od konkurence: Ve světě plném webových stránek je důležité vyniknout. Kvalitní fotografie vyfocené ve stylu vaší značky pomáhají tvorbě unikátní identity, která vás odliší od konkurence.

 

Kvalitní fotografie tak nejsou luxusem, ale investicí do úspěchu vaší značky v online světě. Nezapomínejte na ně proto při tvorbě své online prezentace.

Nevěřím slovům, věřím fotkám.

Gilles Peress

Neexistuje nic horšího než ostrá fotka s nejasným konceptem.

Ansel Adams

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Steve Jobs