Close
Type at least 1 character to search
Dvě ruce držící proti světlu dva dílky puzzle.

Kreativa / grafické návrhy / vizuální identita / reklamní kampaně / DTP

Potřebujete navrhnout samostatné logo nebo celou vizuální identitu vaší firmy (logo, fonty, barvy atd.) a následně podle toho aktualizovat korporátní identitu (firemní desky, online prezentace, hlavičkový papír a podobně)? Připravujete novou reklamní kampaň, online reklamu, inzerci, katalog, leták nebo se chystáte na veletrh a potřebujete design prodejního stánku nebo design obalu vašeho produktu? Rádi vám připravíme kreativní grafické návrhy dle vašeho zadání a následně zajistíme i DTP zpracování a tisk.

 

Proč je důležitá vizuální identita?

📌 První dojem: Vaše vizuální identita tvoří první dojem, který lidé mají o vaší značce.
📌 Důvěryhodnost: Kvalitní a profesionálně vypadající vizuální identita dává dojem důvěryhodnosti.
📌 Zapamatovatelnost: Unikátní vizuální identita je snáze zapamatovatelná.
📌 Rozpoznatelnost: Vizuální identita vám pomáhá být rozpoznatelní mezi konkurenci.

Proč je důležité mít logo?

📌 Kvalitní logo včetně logomanuálu je sice větší investice, ale jde o investici dlouhodobou, která dále zjednodušuje a zlevňuje práci s grafikou ve všech marketingových kanálech.
📌 Logo je obsaženo ve všech firemních materiálech a klienti ho tak mají na očích při každém kontaktu s vaší značkou nebo společností.
📌 V případě konferencí a sponzoringů je logo nejen hlavním, ale mnohdy i jediným symbolem reprezentujícím vaší značku.
📌 Na sociálních sítích je logo hlavním identifikátorem autora / značky v rámci záplavy příspěvků.

Navíc firemní logo už dávno není navrhováno jen v jedné univerzální verzi nebo maximálně ve verzi pro světlé a tmavé pozadí. Aktuálně je potřeba mít horizontální i vertikální verzi loga. A pro komunikaci na sociálních sítích a v různých aplikacích je vhodné mít logo i v podobě samostatného symbolu.

Přemýšlejte jinak a pak znovu.

Steve Jobs

Naučila jsem se, že lidé zapomenou, co jste jim řekli, lidé zapomenou, co jste udělali, ale lidé nikdy nezapomenou, jak jste je přiměli se cítit.

Maya Angelou

Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr. Kreativita znamená vidět to, co vidí ostatní, ale něco jiného si u toho myslet.

Francis Picabia