Close
Type at least 1 character to search
Virtuální koule obsahující symboly digitálního světa s rukou v pozadí

PPC kampaně / Google Ads / Sklik / nastavení kampaní / správa kampaní

Ve spolupráci s vámi připravíme vaši PPC kampaň (Google Ads, Sklik) a následně ji budeme spravovat, aby bylo dosaženo definovaných cílů (např. zvýšení návštěvnosti webových stránek, počtu poptávek nebo prodeje).

PPC reklama je vhodná mimo jiné i ve chvíli „spouštění“ úplně nových webových stránek. Vaši klienti a zákazníci ho tak zaregistrují rychleji, stejně jako se s ním naučí rychleji pracovat například Google v rámci vyhledávání vámi poskytovaných služeb. 

Nevíte, co přesně si pod pojmem PPC reklama představit? Zkratka PPC vyjadřuje slova Pay-Per-Click a v praxi to znamená, že inzerent platí pouze v případě, že uživatel na jeho reklamu klikne a dostane se tak na inzerentovi webové stránky, nikoliv za pouhé zobrazení reklamy. V ČR se tento druh reklamy zadává především do dvou PPC systémů, kterými jsou Google Ads a Sklik spadající pod Seznam.cz. Na stejném principu ale funguje reklama i na sociální síti Facebook. Tento typ reklamy je výhodný zejména z důvodu cíleného oslovení velkého množství zákazníků. V krátké době víte, jak se vaší kampani daří a můžete ji podle potřeby kdykoliv upravit. Je zde také dobře měřitelná účinnost a v neposlední řadě vám na ni stačí výrazně nižší rozpočet, než na jiné formy reklamy.

Nikdo nečte reklamy. Lidé čtou to, co je zajímá. Někdy je to reklama.

Howard Gossage

Bruslím tam, kde puk bude, nikoliv, kde je.

Wayne Gretzky

Google ví, že máš chuť na sushi, dřív než ty.

Ben Kunz