Close
Type at least 1 character to search
Detail rukou chystajících se psát na klávesnici notebooku.

Webové stránky / design / programování / copywriting / SEO / administrace

Máte starý web, který není responzivní (optimalizovaný pro různá mobilní zařízení), a potřebujete ho vyměnit za nový? Nebo jste se dostali do stádia, kdy se už bez webových stránek váš business neobejde? Vytvoříme vám plně responzivní webové stránky od návrhu designu a textů, přes jejich naprogramování, nastavení SEO (optimalizace pro vyhledávače) až po následnou administraci.

Každé webové stránky navrhujeme podle potřeb konkrétního klienta a v tolika jazycích, kolik je potřeba. Ať už jde například o poradenské služby s představením společnosti, jejích produktů a s odborným blogem (příklad: dvojjazyčný System Boost). Další kategorií jsou umělci nebo tvůrci, kteří potřebují představit své portfólio (příklady: dvojjazyčný JanWphotography a Ateliér Vlaďky Zborníkové). Nebo může jít o web poskytovatele konkrétního produktu nebo služby (příklad: Automyčka Diamonds).

Weby stavíme ve WordPressu a v případě zájmu klienta nabízíme zaškolení pověřené osoby, takže je zákazník schopen sám aktualizovat obsah stránek.

Pořízení kvalitního webu není náklad, ale spíše investice.

Dr. Christopher Dayagdag

Speciální efekty bez příběhu, to je pěkně nudná věc.

George Lucas

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Steve Jobs